Čistenie fasád, striech, dlažby cena

Koľko stojí čistenie fasád, striech a dlažby? Závisí hlavne od plochy, usadenej nečistoty a poškodenia, použitých čistiacich strojov či čistiacich prostriedkov a samozrejme od realizátora. Cena za čistenie fasády s nanesením čistiaceho prostriedku pomocou teleskopického nástavca na znečistený povrch fasády, je 3 - 5 EUR/m2.

Komu zveriť čistenie fasády, strechy a dlažby? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným čističom fasád, striech a dlažieb vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
Odošli dopyt

Cena za čistenie fasády


Cena za čistenie fasády. Cena za čistenie fasády s nanesením čističa za použitia teleskopickej palice na špinavý povrch fasády.

3.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
5.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za čističa fasád, striech

OSTATNÉ CENY ZA Čistenie fasád, striech, dlažby

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Čistenie strechy

Cena za čistenie strechy. Cena za čistenie strechy s nanesením čističa na špinavý povrch strechy.€/m2

m2
dopyt

Čistenie zámkovej dlažby

Cena za čistenie tehlovej zámkovej dlažby. Cena za strojové čistenie tehlovej zámkovej dlažb s impregnáciou.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
poslať dopyt >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

ČISTENIE FASÁD, STRIECH A DLAŽBY – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Údržba exteriéru domu je dôležitá

1.1. Čistenie zabraňuje poškodeniu

Len starostlivo udržiavaný dom vám bude môcť slúžiť dlhé roky. Aby dom dosiahol svoju maximálnu životnosť, vyžaduje si pravidelné čistenie, údržbu a opravy, a to ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Je veľmi dôležité, aby sme okrem pravidelnej kontroly a opráv prípadných poškodení upratovali aj dom. Pravidelné čistenie eliminuje tie faktory a poškodenia, ktoré by sa potenciálne mohli stať väčším problémom ako len estetickým. Napr. ak sa strecha nečistí, zarastá machom, ktorý svojimi koreňmi nasáva vodu. Ak voda nemôže zo strechy normálne odtekať, spôsobuje postupné praskanie strešnej krytiny.

Pravidelné čistenie dlažby predchádza veľkým škodám, ktoré si vyžadujú nákladné opravy
Pravidelné čistenie dlažby predchádza veľkým škodám, ktoré si vyžadujú nákladné opravy

1.2. Znečistenie je nepekné

Nie je nič horšie ako sedieť na zanedbanej betónovej dlažbe terasy obrastenej machom a burinou. Kvalitu bývania v dome a v exteriéri do značnej miery určuje jeho vzhľad. Ak je fasáda starostlivo upravená a udržiavaná, v záhrade sa budeme viac zdržiavať ako keď je fasáda domu špinavá a zanedbaná. To sú dôležité faktory kvalitného bývania, ktoré si bohužiaľ často uvedomujeme, až keď je neskoro a problém je už tu.

2. Čistenie dlažby

2.1. Prečo a kedy čistíme dlažbu?

To, že dlažba na vašom dvore potrebuje dôkladné vyčistenie, signalizuje najskôr jemná tráva vyrastajúca medzi škárami. Ak ju nevytrháme, z malej trávy rýchlo vyrastie veľká burina. Dlažbu treba neustále pravidelne čistiť, pretože pravidelným vytrhávaním malých trávových výhonkov možno predísť vzniku veľkého problému, ktorým je burina. Dlažbu treba čistiť najmä v jesenných dňoch, kedy tráva a burina nie sú až takým veľkým problémom. Na dlažbe sa hromadí opadané lístie, ak je lístie vystavené dažďu, hnije, čo môže spôsobiť tvorbu rias. Náchylné na tvorbu machu medzi škárami sú aj dlažby vystavené zrážkam alebo sú takmer stále v tieni. A v neposlednom rade treba vyčistiť dlažbu, aby sme viacej boli vonku a urobili si v záhrade poriadok a príjemnú pohodu. O dlažbu sa teda treba starať počas celého roka, predsa je v zime takýchto prác vonku o niečo menej.

2.2. Ručné čistenie dlažby

Väčšina buriny sa stále trhá ručne, čo prakticky znamená, že každý kúsok buriny je potrebné vytrhnúť zo zeme. Dôležité je odstrániť burinu spolu s koreňom, inak za pár dní opäť vyrastie. Takáto práca je určite fyzicky náročnejšia a únavnejšia, vyžaduje si viac času a úsilia, ale je potrebná, pretože je jediná dôkladná. Vysokotlakovým čistením dlažby sa odstráni iba povrchová vrstva a korienky v škárach zostanú neporušené.

Na údržbu povrchu dlažby stačí metla alebo kefa, ktorou prejdete po povrchu a odstránite z neho nečistoty. Pri ručnom čistení odporúčame použiť sódu bikarbónu, ktorá vám umožní úspešne odstrániť nečistoty z povrchu dlažby (10 dag sódy bikarbóny na 10 litrov vody). Roztok sa naleje na dlažbu, nechá sa pár hodín pôsobiť a potom všetko treba dobre vyčistiť kefou s hrubými štetinami.

2.3. Vysokotlakové čistenie dlažby

Touto metódou môžeme veľmi úspešne odstrániť mach a burinu medzi škárami dlažby. Vysokotlakový čistič vytvára veľmi silný prúd vody, ktorý doslova zmyje nečistoty a burinu. Táto metóda má však určité nevýhody. Problémy môžu vzniknúť, ak je v škárach medzi dlažbou piesok, vysokotlakový čistič ho vymyje, bude potrebné nasypať nový. Táto úloha sa mení z jednoduchej na časovo náročnú, keďže bude potrebné pieskom vyplniť všetky škáry. Na škáry je najvhodnejší kremenný piesok, ale možno použiť aj obyčajný piesok. V každom prípade musíme s pridaním piesku počkať, kým škáry úplne nevyschnú.

2.4. Chemické čistenie dlažby

Treťou možnosťou čistenia dlažby je chemické čistenie, ktoré je mimoriadne efektívne, no bohužiaľ dosť neekologické. Ak máte malé deti a domáce zvieratá, ktoré sa denne zdržiavajú vonku a hrajú na dlažbe, použitie tejto metódy sa neodporúča. Biocídny prípravok tiež nie je vhodný, ak máte v rodine alergika, ktorý je obzvlášť citlivý na silnejšie šampóny a detergenty.

2.5. Pieskovanie dlažby

Ak nič z vyššie uvedeného nezaberá, môžete vyskúšať pieskovanie dlažby. Pieskovanie je proces odstraňovania vrchnej, povrchovej vrstvy dlažby silným prúdom vytlačeného vzduchu s pridaním drobných čiastočiek piesku. Pri čistení takýmto spôsobom sa objaví nová zbrúsená vrstva, takže dlažba vyzerá ako nová. Na pieskovanie je potrebné špeciálne vybavenie, preto odporúčame prenajať si profesionálov. Ak sa rozhodnete pre tento spôsob, treba vyčistiť celý povrch, pretože inak bude jedna časť výrazne čistejšia a na prvý pohľad odlišná od iných  častí.

2.6. Impregnácia dlažby

Ak sa chceme vyhnúť neustálemu čisteniu dlažby,  resp. na túto prácu spotrebovať minimum času, odporúčame vám rozhodnúť sa pre impregnovanú dlažbu. Ide o priemyselne vyrobenú dlažbu, impregnovanú ochrannou vrstvou, ktorá spomaľuje a čiastočne zabraňuje tvorbe nečistôt. Nielenže bude dlažba vyžadovať menej údržby, ale aj samotné čistenie bude rýchlejšie a jednoduchšie.

2.7. Čistenie dlažby – cena

Keďže je takáto práca pomerne nenáročná, väčšina z nás ju môže vykonať svojpomocne. Ak si predsa chcete prenajať profesionálnu službu, za strojové čistenie tehlovej zámkovej dlažby s impregnáciou je potrebné vyčleniť  8 – 9 EUR/m2.

3. Čistenie fasády

3.1. Prečo a kedy čistíme fasádu?

Fasáda je počas roka vystavená mnohým poveternostným vplyvom. Pre lepšiu trvácnosť by sa na fasádu domu mala aplikovať nová fasádna farba na každých 10 rokov, no čistiť a udržiavať sa musí podľa potreby aj v tomto období. Koľko práce bude s čistením fasády, závisí od odkvapu; čím väčší je odkvap, tým lepšie je fasáda chránená a následne tým menej je náchylná na nečistoty a poškodenie. Fasády s minimálnymi odkvapmi alebo dokonca bez odkvapov (najmä tie s plochými strechami) sú dosť náchylné na tvorbu rias a machov, ktoré treba pravidelne odstraňovať. Ak sa tak nestane, omietka môže postupne začať opadávať a náklady na jej opravu budú oveľa vyššie ako pri bežnej údržbe a čistení. Ak ide o dom v meste alebo pri meste, a najmä ak sa dom nachádza priamo pri ceste, veľa nečistôt spôsobia výfukové plyny a fasáda zosivie. O to väčšia je kontaminácia atmosférickými plynmi v blízkosti železníc, diaľnic a prístavov.

3.2. Čistenie fasády podľa typu fasády

Keďže existujú rôzne materiály na konečnú úpravu fasád, výber spôsobu čistenia fasády závisí predovšetkým od typu materiálu. Ak sa použijú panely vyrobené z umelých hmôt, fasádu úspešne vyčistíme mokrou handrou a čistiacim prostriedkom, ale iba pod podmienkou, ak ju budeme čistiť pravidelne a dôkladne. Ak ide o omietnutú fasádu, postup je o niečo náročnejší; nebude stačiť mokrá handra a tiež treba dávať pozor, aby omietka počas čistenia neopadala. Iná situácia je pri tehlovej fasáde, tu sa treba venovať aj čisteniu škár medzi tehlami.

3.3. Tvorba rias, húb a machov

Jednou z najčastejších nečistôt, ktoré ohrozujú našu fasádu, sú určite riasy, huby a machy. Riasy a huby sú tvrdohlavé mikroorganizmy, ktoré na svoj rast potrebujú vodu a svetlo, ktorých je na fasáde dostatok, keďže dochádza ku kondenzácii. Severné fasády, ktoré sú prakticky celý deň v tieni, sú obzvlášť náchylné na tvorbu rias, húb a machov, preto pomalšie vysychajú. Ich zeleno-hnedý vzhľad pripomína pleseň, aj keď to nie je to isté. Fasáda s riasami a hubami je veľmi nevzhľadná, ak sa riasy a huby neodstránia, dochádza k postupnému chátraniu a následnému odlupovaniu omietky z fasády. Oprava takéhoto poškodenia môže byť veľmi náročná a nákladná.

3.4. Nízkotlakové alebo vysokotlakové čistenie fasády

Čistenie fasády nízkotlakovým čističom je vhodné najmä pre omietnuté fasády, nakoľko ide o šetrnejší spôsob čistenia ako pri použití vysokotlakového čističa. Tento typ čističa pracuje pod nižším tlakom, takže prúd vody je slabší a pridávajú sa čistiace prostriedky. Najčastejšie sú to biologicky odbúrateľné prostriedky, ktoré doslova ničia riasy a plesne. V niektorých prípadoch to bohužiaľ nestačí a musíme použiť vysokotlakové čistenie fasády, kedy sa fasáda čistí oveľa silnejším prúdom vody. V prípade murovaných fasád alebo fasád z umelej hmoty odporúčame ihneď vyskúšať vysokotlakové čistenie, keďže tento typ fasády sa na rozdiel od omietnutých fasád nemôže poškodiť a čistenie je efektívnejšie a rýchlejšie.

3.5. Impregnácia fasády

Rovnako ako pri dlažbe aj na fasádu sa odporúča impregnačná ochrana. Impregnácia fasády je vlastne použitie  vodoodpudivých náterov, ktoré zabránia priľnutiu rias a húb k podkladu. Zabraňuje tiež kondenzácii, ktorá je kľúčovým faktorom pri tvorbe spomínaných mikroorganizmov. Impregnácia výrazne predlžuje životnosť a krásu fasády.

3.6. Čistenie fasády – cena

Cena závisí hlavne od plochy, usadenej nečistoty a poškodenia, použitých čistiacich strojov či čistiacich prostriedkov a samozrejme od realizátora. Cena za čistenie fasády s nanesením čistiaceho prostriedku pomocou teleskopického nástavca na znečistený povrch fasády je 3 až 5 EUR/m2.

4. Čistenie strechy

4.1. Kedy a prečo by sa mala čistiť strecha?

Strecha je časť domu, ktorá je určite najviac vystavená poveternostným vplyvom. Preto neprekvapuje, že strecha je jedným z prvých prvkov domu, kde sa podobne ako na fasáde objavujú nežiaduce riasy, huby a machy. Ak ich nevyčistíme, mikroorganizmy spôsobia postupné poškodenie a následné zrútenie strešnej krytiny. Oprava je oveľa drahšia ako bežná údržba, takže ju netreba odkladať. Je však potrebné si uvedomiť, že nadmerné a nesprávne čistenie strechy môže spôsobiť viac škody ako úžitku, pretože môže poškodiť strešnú krytinu.

4.2. Dokážeme si strechu vyčistiť sami?

Táto otázka vyvstáva veľmi často a odpoveď na ňu nie je jednoznačná, pretože čistenie závisí od mnohých faktorov. V prvom rade treba zdôrazniť, že čistenie strechy svojpomocne môže byť mimoriadne nebezpečné, pretože hrozí riziko pádu z výšky. Nezáleží na tom, či ide o prízemný alebo trojpodlažný dom – výškový rozdiel je viditeľný a dôležitý. Ďalej je dôležité, v akej sme fyzickej kondícii, akú máme rovnováhu, či sa bojíme výšok a či máme sklony k závratom. Dôležité je aj to, či máme ochranné prostriedky na zaistenie bezpečnosti v prípade pošmyknutia, či sa v prípade pošmyknutia dokážeme zastaviť, kam spadneme, ak sa náhodou zošmykneme z okraja strechy... Rovnako kľúčový je sklon strechy – ploché strechy alebo mierne šikmé strechy nie sú také nebezpečné ako strmé strechy. Po zvážení kladov a záporov je tých druhých oveľa viac, preto je stále lepšie prenechať prácu profesionálom, ktorí sú na výkon prác tohto druhu kvalifikovaní a majú profesionálne vybavenie.

4.3. Mikrobiálne čistenie strechy

Ide o revolučnú metódu, ktorá sa u nás zatiaľ neveľmi udomácnila, no získava na obľube. Pri tomto procese čistenia sa strecha najskôr vyčistí vysokotlakovým čističom a následne sa na ňu nasypú mikroorganizmy, ktoré sa živia machom. Účelom metódy je potlačiť rast machu na streche mikroorganizmami. Treba si uvedomiť, že na to, aby táto metóda priniesla požadované výsledky, mach nesmie byť úplne vyčistený, pretože mikroorganizmy sa nebudú mať čím živiť a nebudú môcť správne fungovať. Odporúča sa ponechať asi polovicu povrchu machu, ktorý následne za pár týždňov mikroorganizmy úplne vyčistia.

4.4. Ručné čistenie strechy

Tak ako sa dá odstrániť ručne mach a burina medzi dlažbou, dá sa ručne odstrániť aj zo škár strešnej krytiny. Netreba dodávať, že takáto práca je mimoriadne časovo náročná a únavná. Ak svieti slnko, musíme sa pred ním chrániť.

4.5. Vysokotlakové čistenie strechy

Najspoľahlivejšou a najrýchlejšou metódou je určite vysokotlakové čistenie strechy. Ak sa rozhodneme pre  tento spôsob, musíme si dať pozor, aby sme zo strechy nezmyli dôležitý prvok, ktorý na nej nebol správne pripevnený. Následky by mohli byť katastrofálne, pretože strecha začne zatekať a voda prenikne dovnútra budovy.

4.6. Čistenie strechy – cena

Náklady na čistenie strechy závisia od viacerých faktorov. V prvom rade je samozrejme dôležité, aký je povrch strechy, ale aj jej sklon, miera znečistenia a prístupnosť strechy. Cena za čistenie strechy s nanesením čističa na špinavý povrch strechy je 5 – 7 EUR/m2.

daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš DomCHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Posledné zverejnené dopyty

Vyčistiť odkvap na rodinnom dome

Potrebujem vyčistenie odkvapu na rodinnom dome v Dolnej Lehote, odkvap je vo výške 6 m. Je pravdepodobne zanesený, tak voda preteká zvrchu. 180 € do 300 €

........

Natrieť ríny

Potrebujem majstra staršie ríny natrieť farbou hnedou, 49 bm. 540 € do 900 €

........

Čistenie strechy Bramac

Potrebujem majstra pre vyčistenie strechy aj od machu, cca 240 m2. 2250 € do 3750 €

........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

Cena, Kontrola funkčnosti, oprava, čistenie odkvapov, 40+ m
Čistenie fasád, striech, dlažby, Kaplna

1800 € do 3000 €

Cena, Natrenie plechovej strechy, priblizne 180 m^2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Čadca

1800 € do 3000 €

Cena, Vyčistiť fasádu domu, Odhadom 300m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Martin

1800 € do 3000 €

Cena, Čistenie odkvapov, dĺžka odkvapu cca 12 m
Čistenie fasád, striech, dlažby, Spišská Nová Ves

450 € do 750 €

Cena, Očistenie plachtovej strechy v interiéry, 240 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Nitra

2250 € do 3750 €

Cena, Očistit škridlu od machu a lišajníkov, 140m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Trnava

3150 € do 5250 €

Cena, Čistenie fasády, 200 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Korňa

1080 € do 1800 €

Cena, Očistiť a natrieť 5 vikierov, 10 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Kľačno

450 € do 750 €

Cena, Vyčistiť dlažbu na terase restauracie, 100 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Martin

1170 € do 1950 €

Cena, Čistenie fasády rodinného domu a zámková dlažba, 100m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Komárno

900 € do 1500 €

Cena, Čistenie fasady, 230M2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Nové Zámky

1080 € do 1800 €

Cena, Očistiť jednu stranu staršej škrydlovej strechy od mechu, 120 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Čechy

900 € do 1500 €

Cena, Vycistit fasadu rodinneho domu, cca 90m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Skalica

675 € do 1125 €

Cena, Skontrolovat a zreparovať odkvapy, po popise
Čistenie fasád, striech, dlažby, Veľký Šariš

315 € do 525 €

Cena, Čistenie fasády mach, 2200 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Nové Mesto nad Váhom

12150 € do 20250 €

Cena, Čistenie strechy, 200m2 cca
Čistenie fasád, striech, dlažby, Liesek

1800 € do 3000 €

Cena, Plesneje nam fasada, 100 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Liptovská Teplička

1800 € do 3000 €

Cena, Vyčistiť zamkovu dlažbu, cca 150 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Rajecké Teplice

1440 € do 2400 €

Cena, Očistenie a náter plechovej strechy, min. sklon, rozloha +- 100 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Turčianske Teplice

1800 € do 3000 €

Cena, Ocistit a natriet strechu domu, 300 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Dolný Lieskov

2700 € do 4500 €

Cena, Vycistenie zlebov na rod.dome, Cca dĺžka 11m. Vo výške cca 5m
Čistenie fasád, striech, dlažby, Kremnica

360 € do 600 €

Cena, Čistenie strechy škridla 18 ročna, 250 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Rudina

2250 € do 3750 €

Cena, Natieranie strešných odkvapov, 60 m
Čistenie fasád, striech, dlažby, Kameničná

540 € do 900 €

Cena, Oprava fasád na hale, odstránenie nepotrebných zvyškoch technológii, dvojposchodová budova
Čistenie fasád, striech, dlažby, Zohor

19800 € do 33000 €

Cena, Čistenie strechy, cca 200 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Hurbanovo

1800 € do 3000 €

Cena, Cistenie - strecha,pálená škridla,zámková dlažba,, cca.80-100m2.
Čistenie fasád, striech, dlažby, Považská Bystrica

2700 € do 4500 €

Cena, Vyčistit strechu od machu, 100 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Podtureň

720 € do 1200 €

Cena, Čistenie dlažby + chèmia, 50 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Likavka

540 € do 900 €

Cena, Čistenie fasády, 500 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Križovany nad Dudváhom

3150 € do 5250 €

Cena, Čistenie fasady od zacinajucich lastovicich hniezd a namontovanie trnov proti vtákov, 20 m
Čistenie fasád, striech, dlažby, Vysoké Tatry

900 € do 1500 €

Cena, Čistenie dlažby, flaky po stavebníkoch, 200 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Senica

1800 € do 3000 €

Cena, Čistenie strechy, 70-80m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Kamenná Poruba

1350 € do 2250 €

Cena, Vyčistenie prednej strany strechy, 50 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Brodno

1350 € do 2250 €

Cena, Čistenie strechy, 100 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Veličná

900 € do 1500 €

Cena, Očistit fasadu , 250m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Bratislava

1800 € do 3000 €

Cena, Umývanie a premazanie okien vo výškach, 2 x 49 m2
Čistenie fasád, striech, dlažby, Košice

900 € do 1500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Čistenie fasád, striech, dlažby cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

485+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Čistenie fasád, striech, dlažby
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Čistenie fasád, striech, dlažby?

 • Čistenie fasád, striech, dlažby Bratislava
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Banská Bystrica
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Košice
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Nitra
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Prešov
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Žilina
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Bardejov
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Humenné
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Komárno
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Levice
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Liptovský Mikuláš
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Lučenec
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Martin
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Michalovce
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Nové Zámky
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Piešťany
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Poprad
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Považská Bystrica
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Prievidza
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Ružomberok
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Spišská Nová Ves
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Topoľčany
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Trenčín
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Trnava
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Zvolen
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Bánovce nad Bebravou
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Brezno
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Bytča
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Čadca
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Detva
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Dolný Kubín
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Dunajská Streda
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Galanta
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Gelnica
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Hlohovec
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Ilava
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Kežmarok
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Krupina
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Kysucké Nové Mesto
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Levoča
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Malacky
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Medzilaborce
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Myjava
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Námestovo
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Nové Mesto nad Váhom
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Partizánske
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Pezinok
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Poltár
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Púchov
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Revúca
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Rimavská Sobota
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Rožňava
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Sabinov
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Šaľa
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Senec
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Senica
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Skalica
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Snina
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Sobrance
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Stará Ľubovňa
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Stropkov
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Svidník
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Trebišov
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Turčianske Teplice
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Tvrdošín
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Veľký Krtíš
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Vranov nad Topľou
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Žarnovica
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Žiar nad Hronom
 • Čistenie fasád, striech, dlažby Zlaté Moravce
 • Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené