Prihlásenie do profilu
Michal Macko – BPS

Michal Macko – BPS , Zvolen

Hliníkové brány a ploty. Výroba a montáž vjazdových brán, bráničiek, plotových dielcov, zábradlí, schodov. Predaj a montáž garážových brán a pohonov

Pre oblasť
  odozva spoločnosti

  Michal Macko
  zástupca spoločnosti

  Zvolen , kraj
  Tel: 4219172...

  Veľkosť skupiny: 2
  Projekty: malé
  Založenie: 2011

  Firma Michal Macko – BPS funguje na Slovenskom trhu od roku 2011. Za toto obdobie sme nazbierali skúsenosti ktoré využívame pri každodennej práci na zákazkách našich klientov. Našim cieľom je poskytovanie služieb na vysokej profesionálnej úrovni. Zaoberáme sa výrobou a montážou brán, plotov, schodov a rôznymi zámočníckymi prácami. Zaoberáme sa aj predajom garážových brán, pohonov a príslušenstva. K týmto výrobkom poskytujeme kvalifikovanú montáž, záručný aj pozáručný servis. Každému zákazníkovi sa venujeme individuálne a ochotne poradíme s výberom najvhodnejšieho pohonu pre Vašu bránu. Predajom naše služby nekončia. Ponúkame montáž jednotlivých produktov, záručný a pozáručný servis, poradenstvo ohľadne produktov a montáže.

  Hodnotenia
  10/10
  všetky hodnotenia
  Kde a čo robíme

  VSTAVANÝ NÁBYTOK

  SKLENENÉ ZÁBRADLIE

  KOVOOBRÁBANIE

  KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY
  Práce vykonávame tiež v regiónoch: Banská Bystrica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Banskobystrický, kraj. Kontaktujte nás pre viac informácií.

  V blízkosti mesta Zvolen , kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Zvolen , kraj
  Prečo si vybrať Michal Macko – BPS ?


  10
  výborná hodnotenie spoločnosti
  11
  rokov tradície a skúseností
  Kde a čo robíme

  Hliníkové brány a ploty. Výroba a montáž vjazdových brán, bráničiek, plotových dielcov, zábradlí, schodov. Predaj a montáž garážových brán a pohonov :

  Banskobystrický, kraj,