Prihlásenie do profilu

ELECTRO TEAM S.R.O

ELECTRO TEAM S.R.O , ŽILINA

Elektrikár, elektroinštalačné práce a revízie. Realizácia elektrickej prípojky NN. Vybavovanie podkladov a dokumentácie pre stavebné povolenie.

odozva spoločnosti

Tomáš Šimák
zástupca spoločnosti

K Rochovici 161, 01014 Žilina
Tel: 421 904...

Veľkosť skupiny: 0
Projekty: malé
Založenie: 0

Spoločnosť Electro Team s.r.o. so sídlom Klincová 37 , Bratislava bola založená 07.05.2019 a vznikla zápisom do obchodného registra Okresného súdu Bratislava vložka číslo : 137110/B. Od svojho vzniku sa spoločnosť profiluje ako dodávateľ kompletných elektromontážnych prác a revízií, materiálov a prislúchajúcich činností pre všetky typy stavebných objektov. Naše služby poskytujeme ako fyzickým osobám tak i stavebníkom pričom každému klientovi poskytujeme individuálny prístup. Pôsobíme hlavne v Žilinskom kraji a to na novej adrese od dátumu 27.08.2020 ulica K Rochovici 161, 010 14 Žilina. Našou misiou je poskytovať profesionálny prístup a služby v oblastiach našej pôsobnosti a individuálne sa prispôsobujeme naším zákazníkom. Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý Vám dodá kompletnú elektroinštaláciu do vášho projektu? Spoločnosť Electro Team s.r.o. pôsobí na strednom a západnom Slovensku (prevažne Žilina a Bratislava) a vďaka svojmu širokému portfóliu služieb, partnerov a skúsenosti vám dokážeme pomôcť s vašimi projektami k vašej maximálnej spokojnosti.

Projekt elektroinštalácií

Žilina, kraj

Kde a čo robíme

ARCHITECTÚRA, PROJEKTOVANIE

PROJEKT ELEKTROINŠTALÁCIÍ
PROJEKT PRE STAVEBNÉ POVOLENIE

INŠTALÁCIE

ELEKTRICKÉ MERANIA
ELEKTRICKÉ PODLAHOVÉ KÚRENIE
ELEKTROINŠTALÁCIE, ELEKTRIKÁR
INTELIGENTNÁ ELEKTROINŠTALÁCIA
OSVETLENIE
SERVIS ELEKTRICKÝCH ZARIADENÍ
ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY
Práce vykonávame tiež v regiónoch: Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Žilinský, kraj. Kontaktujte nás pre viac informácií.

V blízkosti mesta Žilina , kraj a v jeho okolí vykonávame:

K Rochovici 161, 01014 Žilina
Prečo si vybrať Electro Team s.r.o ?


8.2
výborná hodnotenie spoločnosti
Kde a čo robíme

Elektrikár, elektroinštalačné práce a revízie. Realizácia elektrickej prípojky NN. Vybavovanie podkladov a dokumentácie pre stavebné povolenie.:

Žilinský, kraj,