Prihlásenie do profilu

Electro Team s.r.o, Žilina

Elektrikár, elektroinštalačné práce a revízie. Realizácia elektrickej prípojky NN. Vybavovanie podkladov a dokumentácie pre stavebné povolenie.

Pre oblasť
  odozva spoločnosti

  Tomáš Šimák
  zástupca spoločnosti

  Žilina, kraj
  Tel: 0904646...

  Projekty: malé

  Spoločnosť Electro Team s.r.o. so sídlom Klincová 37 , Bratislava bola založená 07.05.2019 a vznikla zápisom do obchodného registra Okresného súdu Bratislava vložka číslo : 137110/B. Od svojho vzniku sa spoločnosť profiluje ako dodávateľ kompletných elektromontážnych prác a revízií, materiálov a prislúchajúcich činností pre všetky typy stavebných objektov. Naše služby poskytujeme ako fyzickým osobám tak i stavebníkom pričom každému klientovi poskytujeme individuálny prístup. Pôsobíme hlavne v Žilinskom kraji a to na novej adrese od dátumu 27.08.2020 ulica K Rochovici 161, 010 14 Žilina. Našou misiou je poskytovať profesionálny prístup a služby v oblastiach našej pôsobnosti a individuálne sa prispôsobujeme naším zákazníkom. Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý Vám dodá kompletnú elektroinštaláciu do vášho projektu? Spoločnosť Electro Team s.r.o. pôsobí na strednom a západnom Slovensku (prevažne Žilina a Bratislava) a vďaka svojmu širokému portfóliu služieb, partnerov a skúsenosti vám dokážeme pomôcť s vašimi projektami k vašej maximálnej spokojnosti.

  Hodnotenia
  Kde a čo robíme

  ARCHITECTÚRA, PROJEKTOVANIE

  Projekt elektroinštalácií
  Projekt pre stavebné povolenie

  INŠTALÁCIE

  Elektrické merania
  Elektrické podlahové kúrenie
  Elektroinštalácie, elektrikár
  Inteligentná elektroinštalácia
  Osvetlenie
  Servis elektrických zariadení
  Zabezpečovacie systémy

  V blízkosti mesta Žilina, kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Prečo si vybrať Electro Team s.r.o?


  10
  výborná hodnotenie spoločnosti
  Kde a čo robíme

  Elektrikár, elektroinštalačné práce a revízie. Realizácia elektrickej prípojky NN. Vybavovanie podkladov a dokumentácie pre stavebné povolenie.:

  Žilinský, kraj,