Sme stavebná firma zaoberajúca sa kompletnou rekonštrukciou bytov domov garazi vykonávame stavebné práce všetkého druhu taktiež výkopové práce ,hydroizolacie ,zamkove dlažby, malovkypracujeme rýchlo kvalitné a naša práca vedie k spokojnosti zákazníkov
Emilia Z.
Malovanie
+ Prácu na kompletnej rekonštrukcii 2 izieb od omietnutia stien, stropov, výmena parkiet a kompletne vymalovanie celého domu previedli dvaja Romsky stavebný majstri precízne a kvalitne. Boli velmi slušní. Pretože som bola spokojná s ich odbornou prácou, profesionálnym vystupovaním dohodli sme sa na ďalšej spoluprácií v polovici budúceho leta pri rekonštrukcií kúpeľne. Možem len vrelo doporučiť.
- Nemám pripomienky
Dominika B.
Namaľovanie interiéru novostavby
+ Páni pred začatím realizácie maľovky prišli na obhliadku, dohodli sme cenu, ktorá ostala fixná a nenavyšovali ju , ako býva u niektorých zvykom. Dokonca opravili aj dieru v omietke po predchádzajúcich robotníkoch zdarma. Komunikácia s nimi bola bez problémov, vykonaná práca je naozaj v prvotriednej kvalite, sú veľmi precízni, nakoľko museli maľovať vo veľkej výške na lešení okolo dreva, nikde na dreve neboli stekance od farby. Úprimne, naozaj som ešte lepší prístup nezažila. V budúcnosti s nimi určite počítam.
Matej R.
Omietky a stierky
+ Boli ochotný, zo začiatku dodržali všetko na čom sme sa dohodli, zo začiatku aj opravili nejaké veci, ktoré sa nám nepáčili.
- Poslednú časť prác úplne odflákli (viď foto), ďalej už nezdvíhajú telefón. Žiadny záujem dať veci do poriadku. Blokli si moje číslo. Omietku sme mali úplne všade. Technologické postupy neboli úplne v poriadku.
Odpoveď: Vzniknuté nedostatky neboli spôsobené našou prácou nakoľko vám bola menena rozvodna skriňa inou firmou a následne poškodili omietku .aj napriek všetkému sme prišli prácu sme opravili a dali do stavu podľa požiadaviek majiteľa.
Františka.sýkorova
Zamkova dlazba
+ Rýchlo a kvalitne odvedená práca ,bola som s chlapcami veľmi spokojná tak ako sme sa na začiatku dohovorili tak všetko aj urobili bez žiadnych výhovoriek.Som nad mieru spokojná vždy po sebe upratanie prácu odviedli na výbornú 100% .Vrelo odporúčam ostatným dopytujucim
- Veľmi som bola spokojná s ich prácou vsetko v poriadku bezproblémová spolupráca
Milan B.
Rekonstrukcia betonoveho oplotenia
+ Partia, ktorá vie co , kedy a ako robiť. Vždy dodržali všetko na com sme sa dohodli. Pri ďalších stavebných prácach určite zavolám. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
- Nie.
Jana K.
Postavit oporny mur na zahrade
+ Rychla kvalitna praca splnene vsetky moje poziadavky ozaj sikovni chlapci vrelo odporúčam .
- Nemám pripomienky
Radomila K.
Natrieť fasádu domu, včetne náteru okapov
+ Kvalitná práca, snažili sa vyhovieť všetkým mojim požiadavkám.
Iveta
Vymaľovať rodinný dom interiér aj exteriér
+ Veľmi šikovní chlapci práca odvedená kvalitné a rychlo podľa mojich predstáv splnili všetky moje požiadavky maximálna spokojnosť
- Nemám pripomienky
Stavebné práce, Nové Mesto nad Váhom, Bratislavský, kraj, Trenčiansky, kraj, Trnavský, kraj, Žilinský, kraj.