Prihlásenie do profilu

Tribeta s.r.o., Senec

Kompletné služby v oblasti elektroinštalácie, elektrického podlahového kúrenia, vŕtania betónu, bazénov a protipožiarnych prestupov.

a inde na Slovensku
Pre oblasť
  odozva spoločnosti

  Ján Katona
  zástupca spoločnosti

  Senec, kraj
  Tel: 421 905...

  Projekty: malé

  Spoločnosť Tribeta s.r.o. Vám prináša profesionálny prístup a moderné riešenia. Sme špecialisti v elektroinštalácii pre rodinné domy. Pre Váš elektro-komfort a pohodlie v dome či byte spravíme maximum. Ovládanie môže byť manuálne, dotykové, inteligentné alebo vzdialené. Svetlá klasické alebo LED, biele alebo farebné. Kúrenie teplovzdušné alebo podlahové. Je len na Vás, pre ktorý druh sa rozhodnete. V závislosti na náročnosti zákazky zabezpečíme projekt, materiál, zhotovenie diela, tiež servis alebo údržbu. Prinesieme na stavbu, spravíme čo treba a neporiadok po sebe upraceme. Len správne navrhnutá a dobre spravená elektroinštalácia vás bude dlho tešiť a spoľahlivo slúžiť.

  Elektroinštalácie a elektricke podlahove kurenie pre Senec a okolie.
  Máte problém s elektroinštaláciou alebo potrebujete poradiť? Ste na správnom mieste. Elektroinštalácia patrí medzi hlavné a nosné činnosti spoločnosti Tribeta s.r.o. Špecializujeme sa hlavne na elektroinštaláciu pre rodinné domy a byty. Návrh elektroinštalácie spravíme presne podľa vašich predstáv. Namontujeme vypínače, zásuvky, internet a televíziu. Svietidlá navrhujeme podľa požiadaviek kladených na činnosť, ktorá sa bude vykonávať v jednotlivých miestnostiach. Používame prevažne LED technológiu v kombinácii so senzormi pohybu a súmrakovými spínačmi. Nezabúdame ani na ovládanie vonkajších žalúzií. To môže byť jednoduché alebo pomocou meteostanice. Pri prvom návrhu projektant často vynechá vonkajšie rozvody elektroinštalácie. Pripravíme vám prípojku pre bazén, saunu, nabíjačku pre auto, osvetlenie záhrady, rozvody pre automatické zavlažovanie trávnika, dokovaciu stanicu pre automatickú kosačku atď.

  Hodnotenia
  Kde a čo robíme

  STRECHY

  Bleskozvody

  INŠTALÁCIE

  Elektrické merania
  Elektrické podlahové kúrenie
  Prijateľná cena, rýchla montáž, intuitívne ovládanie. To všetko sú výhody elektrického podlahového kúrenia. Neváhajte nás kontaktovať, obhliadka je zadarmo. Návrh dobrého riešenia na nezaplatenie. Tam kde nie je možné realizovať podlahové kúrenie navrhujeme použiť infra ohrev. Tento spôsob je efektívnejší ako klasický elektrický konvektor. Vstupná cena je vyššia, no náklady na prevádzku sú mnohonásobne menšie ako pri elektrických radiátoroch.
  Ponuka
  Elektroinštalácie, elektrikár
  Elektroinštalácie robíme od roku 1996. Zabezpečujeme kompletné služby. Vypracujeme projekt, doručíme materiál, zhotovíme elektroinštaláciu, upraceme a zabezpečíme revíziu elektroinštalácie. Našim spokojným klientom poskytujeme NONSTOP elektro-servis, poradenstvo a prehliadky elektrických zariadení. Staňte sa aj Vy našim zákazníkom. Obhliadku aj ponuku Vám vypracujeme v krátkom čase, presne podľa Vašich potrieb.
  Ponuka
  Inteligentná elektroinštalácia
  Osvetlenie

  VONKAJŠIA ÚPRAVA

  Bazény, wellness
  ČISTÝ RELAX Ten, kto rozmýšľa vážne a triezvo, dá svoj hlas odbornej výstavbe záhradného bazéna. Dobre vie, že s touto investíciou si dopraje radosť a relax. Súčasne výrazne zvyšuje hodnotu svojej nehnuteľnosti! Pri financovaní dá len hodnotu každoročnej „nafukovačky“!!! Zasadla rodinná rada a zrodí sa vážne rozhodnutie. „CHCEME BAZÉN!“ V našej záhrade vybudujeme bazén s nádhernou krištáľovo čistou vodou. CHCEM SI UŽÍVAŤ Samozrejme, chcem „len“ zábavu, čľupnúť si s deťmi pár krát do vody , inokedy párty s priateľmi, kamarátmi a príbuznými. Chcem si užívať. POĎME NA TO!
  Ponuka

  V blízkosti mesta Senec, kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Prečo si vybrať Tribeta s.r.o.?


  10
  výborná hodnotenie spoločnosti
  Kde a čo robíme

  Kompletné služby v oblasti elektroinštalácie, elektrického podlahového kúrenia, vŕtania betónu, bazénov a protipožiarnych prestupov.:

  Bratislavský, kraj, Nitriansky, kraj, Trnavský, kraj,