Prihlásenie do profilu
Pre oblasť
  odozva spoločnosti

  Machalova
  zástupca spoločnosti

  Bratislava, kraj
  Tel: 0904129...

  Veľkosť skupiny: 20
  Projekty: malé, stredné a veľké
  Založenie: 1993

  Sklofix s.r.o., Bratislava

  Rámovanie, brúsenie, leštenie skla, opracovanie skla a UV lepenie. Výroba skleneného nábytku, dvier, zrkadiel, priečok.

  Malacky, Pezinok, Senec, a inde na Slovensku

  Naša spoločnosť Sklofix s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už niekoľko rokov. Zaoberáme sa sklenárstvom a poskytujeme služby ako sú: brúsenie, leštenie skla, opracovanie skla a UV lepenie. Výroba skleneného nábytku, dvier, zrkadiel, priečok, zábradlie, kuchynské zásteny, sprchové kúty. Naša firma dbá predovšetkým na kvalitu výroby, spoľahlivosťou v dodržiavaní dohodnutých termínov, pružnosťou pri zmenách a priaznivou cenou. Našou prioritou sú korektný vzťah so zákazníkom, spoľahlivosť a kvalita prevedených prác. Budeme radi, až sa pridáte k našim ďalším spokojným klientom.

  Rezanie skla, zrkadlá, kalené bezpečnostné sklá, lepené sklá, kalené - lepené sklá. Brúsenie a leštenie skiel, CNC opracovanie, gravírovanie, uhlové brúsenie, fazetovanie. Hliníkové okná a dvere, zdvižno posuvny systém, zimná záhrada.

  Hodnotenia

  7 hodnotenie
  Zobraziť viac hodnotení
  Kde a čo robíme

  VSTAVANÝ NÁBYTOK

  Sklenárstvo
  Fazetovanie, gravírovanie, pieskovanie skla a zrkadla, sklo pod krb, sprchové zásteny, dvere do sprchy, sprchové kúty, sklenené priečky, posuvné systémy, kuchynské zásteny.
  Ponuka
  Sklenené zábradlie
  V ponuke máme zábradlie na bodové úchyty, samonosný F profil, samonosný bočný profil, nerezové nohy s výplňou sklo alebo nerezové prúty, kotviace stĺpiky SPIGOT.
  Ponuka
  Zimné záhrady
  Zaoberáme sa výrobou oceľových prístreškov, prestrešenie terasy, posuvné systémy,zalamovacie systémy, hliníkové okná a dvere. Na výber máme systémy bez PTM aj s PTM.
  Ponuka

  V blízkosti mesta Bratislava, kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Prečo si vybrať Sklofix s.r.o.?


  10
  výborná hodnotenie spoločnosti
  31
  rokov tradície a skúseností
  Kde a čo robíme

  Rámovanie, brúsenie, leštenie skla, opracovanie skla a UV lepenie. Výroba skleneného nábytku, dvier, zrkadiel, priečok.:

  Banskobystrický, kraj, Bratislavský, kraj, Nitriansky, kraj, Trenčiansky, kraj, Trnavský, kraj, Žilinský, kraj,