Prihlásenie do profilu
NEREZTREND

NEREZTREND, Stará Bystrica

Zákazková výroba a montáž nerezových zábradlí, posuvných brán, prístreškov a rôznych výrobkov z nerezu. Výroba kovaných brán, zábradlia a výrobkov z o

a inde na Slovensku
Pre oblasť

  Pavol Jurina
  zástupca spoločnosti

  Stará Bystrica , kraj
  Tel: 421948 ...

  Veľkosť skupiny: 1
  Projekty: malé
  Založenie: 2005

  Naša firma bola založená v roku 2005 a od tohto času sa zameriava na zákazkovú výrobu a montáž nerezových zábradlí, schodísk, brán, plotov, interiérových a exteriérových výrobkov z nerezu. Vyrábame tiež kované brány, zábradlia a výrobky z ocele. Samozrejmosťou je profesionálny prístup a poradenstvo, používanie najmodernejších technológií a dodržiavanie dohodnutých termínov. Našim prvoradým cieľom je ponúknuť zákazníkom výrobky vysokej kvality s precíznym ručným opracovaním na mieru podľa ich predstáv.

  Kde a čo robíme

  INŠTALÁCIE

  KOMÍNOVÁ STRIEŠKA
  NEREZOVÉ KOMÍNY

  KOVOOBRÁBANIE

  KOVANÉ ZÁBRADLIE
  KOVOVÉ PLOTY
  KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY
  KOVOVÝROBA
  NEREZOVÉ SCHODY
  NEREZOVÉ ZÁBRADLIE
  NEREZOVÝ PRÍSTREŠOK
  Práce vykonávame tiež v regiónoch: Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický, kraj, Bratislavský, kraj, Košický, kraj, Nitriansky, kraj, Prešovský, kraj, Trenčiansky, kraj, Trnavský, kraj, Žilinský, kraj. Kontaktujte nás pre viac informácií.

  V blízkosti mesta Stará Bystrica , kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Stará Bystrica , kraj
  Prečo si vybrať NEREZTREND?


  9.7
  výborná hodnotenie spoločnosti
  17
  rokov tradície a skúseností
  Kde a čo robíme

  Zákazková výroba a montáž nerezových zábradlí, posuvných brán, prístreškov a rôznych výrobkov z nerezu. Výroba kovaných brán, zábradlia a výrobkov z o:

  Banskobystrický, kraj, Bratislavský, kraj, Košický, kraj, Nitriansky, kraj, Prešovský, kraj, Trenčiansky, kraj, Trnavský, kraj, Žilinský, kraj,