Prihlásenie do profilu

INTERIO STUDIO, Trenčín

Poskytovanie služieb v oblasti interiérového dizajnu, dizajnu a výroby nábytku na mieru, ako i technickej prípravy projektov.

a inde na Slovensku
Pre oblasť

  Ing. Michal Kebisek
  zástupca spoločnosti

  Trenčín, kraj
  Tel: 4219119...

  Veľkosť skupiny: 3
  Projekty: malé a stredné
  Založenie: 2019

  Tvorím interiéry a navrhujem originálne riešenia pre rôzne priestory s dôrazom na individuálne požiadavky každého klienta. Zariadim pre Vás interiéry v bytoch, rodinných domoch, ale poradím si aj s obchodnými priestormi a kanceláriami. Dizajnom interiéru to pre mňa nekončí. Pre svojich klientov ponúkam možnosť návrhu originálneho a najmä funkčného nábytku na mieru, ktorého výrobu pre Vás s radosťou zabezpečím. Portfólio mojich služieb taktiež zahŕňa aj tvorbu kompletnej výkresovej dokumentácie, ktorá je potrebná pre výrobu každého nábytku do Vášho interiéru. Túto službu ponúkam nielen pre svojich klientov, ale aj pre architektonické a dizajnové štúdia. Keď sa rozhodnete využiť pre vaše vysnívané bývanie práve moje služby, získate krásny a nadčasový interiér prepojený s funkčnosťou.

  Kde a čo robíme

  ARCHITECTÚRA, PROJEKTOVANIE

  Interiérový dizajn
  Vizualizácie

  NÁBYTOK A PRÍSLUŠENSTVO

  Nábytok na mieru

  V blízkosti mesta Trenčín, kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Prečo si vybrať INTERIO STUDIO?


  9.7
  výborná hodnotenie spoločnosti
  Kde a čo robíme

  Poskytovanie služieb v oblasti interiérového dizajnu, dizajnu a výroby nábytku na mieru, ako i technickej prípravy projektov.:

  Banskobystrický, kraj, Bratislavský, kraj, Košický, kraj, Nitriansky, kraj, Prešovský, kraj, Trenčiansky, kraj, Trnavský, kraj, Žilinský, kraj,