Prihlásenie do profilu
Pre oblasť
  odozva spoločnosti

  Miloš Harezník
  zástupca spoločnosti

  Ludanice, kraj
  Tel: 0908938...

  Projekty: malé
  Založenie: 2020

  Eva Harezníková EVAN, Ludanice

  čalúnnictvo

  Šaľa, Zlaté Moravce, a inde na Slovensku

  Firma EVAN je založená v roku 2020. Venuje sa repasu a čalúnením nábytku. Ponúkame Vám profesionálne služby v oblasti čaluníctva a krajčírstva tak, že ak potrebujete profesionálov v tejto oblasti sme Vám k dispozícii. V podnikaní sme profesionálny a spoľahliví a zverenú prácu zrealizujeme v stanovených termínoch. Nieje nič čo by Nás v tejto oblasti zaskočilo poradíme si zo všetkým.Nachádzame sa v meste Topolčany obec Ludanice a podnikáme na území celého slovenska. Ak si zakladáte na kvalite a profesionalite neváhajte nás kontaktovať. Sme Vám k dispozícii pre radu a poskytnúť Vám všetky potrebné informácie k realizovaní Vašej zákazky.

  Profesionálne krajčírske a čalúnické služby, čo sa týka návrhov vzorovania, šitia, čalúnenia a servisu ako sú sedacie súpravy,kreslá, postele,stoličky, lavice,lehátka,auto-poťahy , sedacie vaky, návleky na matrace ,paplóny, vankúše , obrusy,prestieradlá,rôzne poťahové látky na postele,gauče,hojdačky a záhradné posedenia. Ďalej sa venujeme renováciám a čalúneniam rôznych interiérov a exteriérov ako sú zdravotné strediská, nemocnice, penzióny, kancelárie,hotely,bary,kiná divadlá,fitness centrá,lyžiarske strediská . Čalúnime aj sedačky do áut , motoriek,lanoviek, lietadiel a lodí. Špecializujeme sa aj na čalúnenie veteránov a starožitného nábytku. Šijeme pracovné odevy,oblečenie,dámske kabelky ,tašky, prestieradlá, návleky na matrace, slnečníky,ruksaky,ortopedické pomôcky, žinenky na šport,pelechy pre psov a mačky, rôzne pomôcky pre poľovníkov,rybárov a motorkárov. Naša priorita poradíme , navrhneme ušijeme a zrealizujeme čokoľvek. Ak Vás naša ponuka oslovila tak nás kontaktujte na nižšie uvedenom čísle alebo na email.

  Hodnotenia
  18 hodnotenie
  Zobraziť viac hodnotení
  Kde a čo robíme

  NÁBYTOK A PRÍSLUŠENSTVO

  Čalúnnictvo
  Profesionálne krajčírske a čalúnické služby, čo sa týka návrhov vzorovania, šitia, čalúnenia a servisu ako sú sedacie súpravy,kreslá, postele,stoličky, lavice,lehátka,auto-poťahy , sedacie vaky, návleky na matrace ,paplóny, vankúše , obrusy,prestieradlá,rôzne poťahové látky na postele,gauče,hojdačky a záhradné posedenia. Ďalej sa venujeme renováciám a čalúneniam rôznych interiérov a exteriérov ako sú zdravotné strediská, nemocnice, penzióny, kancelárie,hotely,bary,kiná divadlá,fitness centrá,lyžiarske strediská . Čalúnime aj sedačky do áut , motoriek,lanoviek, lietadiel a lodí. Špecializujeme sa aj na čalúnenie veteránov a starožitného nábytku. Šijeme pracovné odevy,oblečenie,dámske kabelky ,tašky, prestieradlá, návleky na matrace, slnečníky,ruksaky,ortopedické pomôcky, žinenky na šport,pelechy pre psov a mačky, rôzne pomôcky pre poľovníkov,rybárov a motorkárov. Naša priorita poradíme , navrhneme ušijeme a zrealizujeme čokoľvek. Ak Vás naša ponuka oslovila tak nás kontakt
  Ponuka

  V blízkosti mesta Ludanice, kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Naše činnosti
  Čalúnnictvo
  Prečo si vybrať Eva Harezníková EVAN?


  10
  výborná hodnotenie spoločnosti
  Kde a čo robíme

  čalúnnictvo:

  Banskobystrický, kraj, Bratislavský, kraj, Nitriansky, kraj, Trenčiansky, kraj, Trnavský, kraj, Žilinský, kraj.