Prihlásenie do profilu

etila s. r. o., Sabinov

garážové brány, krídlové garážové brány, plastové okná, parapety, plastové vchodové dvere, screenové rolety, rolovacie garážové brány, sekčné garážové

Pre oblasť

  Adam Smrek
  zástupca spoločnosti

  Sabinov, kraj
  Tel: 4219449...

  Veľkosť skupiny: 1
  Projekty: malé
  Založenie: 2022

  Spoločnosť etila s. r. o. sa od roku 2022. úspešne zaoberá výrobou a montážou stolárskych výrobkov ako sú okná všetkých typov a rozmerov, interiérových a exteriérových dverí, vchodových dverí, sekčných, rolovacých a krídlových garážových brán a súvisiacich programov v tejto oblasti. Oblasti ako sú moskytiéry, žalúzie, vonkajšie a vnútorné okapnice a pod. Materiál, z ktorého vyrábame naše produkty, je mimoriadne kvalitný, rovnako ako aj sprievodné vybavenie. V našom podnikaní sme profesionálni, precízni a spoločensky zodpovední. Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste, a preto sa každú zverenú prácu snažíme robiť v súlade so želaniami, požiadavkami a potrebami klientov. Sídlime v meste Sabinov a podnikáme v celom Prešovskom kraji. Pre všetky informácie, ktoré sme Vám k dispozícii, nás kontaktujte.

  Hodnotenia
  Kde a čo robíme

  VSTAVANÝ NÁBYTOK

  Garážové brány
  Krídlové garážové brány
  Plastové okná
  Plastové vchodové dvere
  Rolety
  Rolovacie garážové brány
  Screenové rolety
  Sekčné garážové brány
  Žalúzie

  V blízkosti mesta Sabinov, kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Prečo si vybrať etila s. r. o.?


  9.8
  výborná hodnotenie spoločnosti
  Kde a čo robíme

  Garážové brány, krídlové garážové brány, plastové okná, parapety, plastové vchodové dvere, screenové rolety, rolovacie garážové brány, sekčné garážové:

  Prešovský, kraj,