Prihlásenie do profilu
Pre oblasť

  Peter Kovačič
  zástupca spoločnosti

  Žilina, kraj
  Tel: 0903109...

  Veľkosť skupiny: 10
  Projekty: malé, stredné a veľké
  Založenie: 1994

  DS mont a.s., Žilina

  zimné záhrady, sklenená fasáda, hliníkové okná, hliníkové vchodové dvere, sekčné garážové brány, priemyselné garážové brány,

  Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Turčianske Teplice, Tvrdošín, a inde na Slovensku

  Spoločnosť DS mont a.s. je založená v roku 1994. Zaoberá sa výrobou a montážou hliníkových okien a dverí. V našej ponuke okrem toho nájdete aj sekčné garážové brány, sklenené fasády, priemyselné garážové brány a iné. Materiál, z ktorého vyrábame naše produkty, je mimoriadne kvalitný. V našom podnikaní sme profesionálni, precízni a spoločensky zodpovední. Spokojnosť našich klientov je pre nás na prvom mieste, a preto sa snažíme každú zverenú prácu vykonávať v súlade s prianiami, požiadavkami a potrebami klientov. Nachádzame sa v meste Žilina a podnikáme v celom Žilinskom kraji. Pre všetky ďalšie informácie sme Vám k dispozícii.

  Kde a čo robíme

  VSTAVANÝ NÁBYTOK

  Hliníkové okná
  Hliníkové vchodové dvere
  Priemyselné garážové brány
  Sekčné garážové brány
  Sklenená fasáda
  Zimné záhrady

  KOVOOBRÁBANIE

  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky
  Pergola

  V blízkosti mesta Žilina, kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Kde a čo robíme

  Zimné záhrady, sklenená fasáda, hliníkové okná, hliníkové vchodové dvere, sekčné garážové brány, priemyselné garážové brány, :

  Banskobystrický, kraj, Bratislavský, kraj, Košický, kraj, Nitriansky, kraj, Prešovský, kraj, Trenčiansky, kraj, Trnavský, kraj, Žilinský, kraj, Žilinský, kraj.