Pre oblasť

  Tepelné čerpadlo Mitsubishi – je dobrá voľba?

  Článok si prečítalo viac ako 1919+ používateľov
  Tepelné čerpadlo je najmodernejší a najfunkčnejší spôsob vykurovania vašich príbytkov. Na základe najmodernejšej technológie ho môžete využiť aj na ohrev úžitkovej vody. Na svoju prevádzku využíva zelenú energiu a výrazne tak znižuje spotrebu fosílnych palív. Vzhľadom na nízku uhlíkovú stopu ide o jeden z najšetrnejších spôsobov vykurovania. Prevádzka tepelného čerpadla je veľmi spoľahlivá a efektívna bez ohľadu na nízke vonkajšie teploty a zároveň nám umožňuje výrazne ušetriť z dlhodobého hľadiska.
  Odborný článok 1919
  tepelne cerpadlo mitsubishi
  Máme 865 realizátorov v oblasti Tepelné čerpadlo:

  1. Rozhodnite sa pre tepelné čerpadlá Mitsubishi

  Mitsubishi Electric je jedným z popredných svetových výrobcov chladiacich a vykurovacích zariadení. Vo svojich výskumných laboratóriách vyvíja technologicky vyspelé, sofistikované a odolné produkty, ktoré zaisťujú spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť. Vďaka neuveriteľne energeticky efektívnej prevádzke majú zariadenia Mitsubishi len zanedbateľný vplyv na životné prostredie.

  2. Prečo tepelné čerpadlo Mitsubishi Electric ECODAN?

  Tepelné čerpadlo Mitsubishi Electric ECODAN patrí medzi svetovú špičku, pretože je známe svojou výnimočnou účinnosťou, tichou prevádzkou a úsporou energie. Mitsubishi Electric ponúka sériu vnútorných jednotiek určených do obytných priestorov vo verziách 8 a 11,2 kW. K vonkajším jednotkám pribudlo príslušenstvo, ktoré výrazne zlepšuje používateľský zážitok a prispieva k pohodliu a spokojnosti používateľov.

  Tepelné čerpadlá Mitsubishi ECODAN poskytujú vysoký vykurovací výkon aj pri veľmi nízkych vonkajších teplotách
  Tepelné čerpadlá Mitsubishi ECODAN poskytujú vysoký vykurovací výkon aj pri veľmi nízkych vonkajších teplotách

  3. Tepelné čerpadlo Mitsubishi ECODAN - prevádzka

  Tepelné čerpadlá Mitsubishi ECODAN ponúkajú:

  • vylepšená optimalizácia konštrukcie tepeplného čerpadla Mitsubishi Electric a zmenená poloha ventilátora, čo umožňuje tichšiu prevádzku vonkajšej jednotky, až o 10 dB (A);
  • moderne navrhnutá a kompaktná vonkajšia jednotka;
  • ešte efektívnejšia prevádzka tepelného čerpadla vďaka novému kompresoru, ktorý umožňuje najvyššiu energetickú účinnosť triedy A+++;
  • ešte spoľahlivejšia prevádzka s vylepšeným odvodňovaním a optimalizáciou funkcií ovládania a odmrazovania a vylepšeným externým výmenníkom tepla, aby sa zabránilo tvorbe ľadu;
  • menšie vibrácie kompresora a nižšie rezonancie potrubia;
  • trojfázové tepelné čerpadlo aj pri 8 kW.

  4. Tepelné čerpadlo Mitsubishi ECODAN - výhody 

  Tepelné čerpadlá Mitsubishi ECODAN poskytujú vysoký vykurovací výkon aj pri veľmi nízkych vonkajších teplotách. Vďaka novej revolučnej technológii (napr. Zubadan) poskytujú nepretržitý ohrev aj pri teplotách až do -28 °C. Sú vhodné na použitie v energeticky úsporných alebo nízkoenergetických domoch s podlahovým vykurovaním bez ohľadu na geografickú oblasť.

  Tepelné čerpadlo Mitsubishi ECODAN – vonkajšia jednotka
  Tepelné čerpadlo Mitsubishi ECODAN – vonkajšia jednotka

  5. Nový model – tepelné čerpadlo Mitsubishi Ecodan PUD

  Invertorová technológia umožňuje veľkú úsporu spotreby elektrickej energie. Splitový systém s vonkajšou a vnútornou jednotkou zabezpečuje, že výkon zariadení tohto typu sa môže pohybovať od 8 kW do 12 kW. Systém je vybavený najnovším, najefektívnejším a najekologickejším chladivom R32, ktoré minimalizuje emisie CO2 a škodlivé vplyvy na životné prostredie.

  Tepelné čerpadlo Mitsubishi ECODAN PUD má najvyššiu energetickú účinnosť triedy A+++ pri teplote vykurovacej vody 35 °C. Všetky produkty tohto typu zároveň dosahujú teplotu vykurovacej vody až 60 °C. Účinne fungujú aj pri vonkajších teplotách až do -25 °C.  

  6. Jednoduché ovládanie

  Ovládanie tepelného čerpadla je pre používateľa jednoduchá. Aplikácia MELCloud umožňuje tepelné čerpadlo ovládať aj na diaľku, pomocou smartfónu, tabletu alebo osobného počítača.

  7. Tepelné čerpadlo Mitsubishi Ecodan PUD – štátne dotácie

  Určitá časť štátnych dotácií vyhradená je na tepelné čerpadlá. Uistite sa, či môže vaša domácnosť v rodinnom dome, prípadne v bytovom dome získať podporu na inštaláciu tepelného čerpadla, ktoré bude slúžiť predovšetkým na vykurovanie. Štátne dotácie sú  zamerané na podporu rastu využívania energie z obnoviteľných zdrojov. Samozrejme, inštalácie tepelných čerpadiel budú podporené len v prípade rešpektovania určitých podmienok, o ktorých sa treba dobre informovať pred podaním žiadosti o dotáciu.  

  Ecodan Multi je unikátne riešenie, ktoré pokrýva všetky energetické požiadavky budovy – vykurovanie priestorov, ohrev úžitkovej vody a chladenie vnútornými klimatizačnými jednotkami (zľava doprava: vonkajšia jednotka PUMY-P112/125/140 V(Y)KM3; vnútorné jednotky, Branch box PAC-MK32/52BC, podlahové kúrenie, vodná jednotka)
  Ecodan Multi je unikátne riešenie, ktoré pokrýva všetky energetické požiadavky budovy – vykurovanie priestorov, ohrev úžitkovej vody a chladenie vnútornými klimatizačnými jednotkami (zľava doprava: vonkajšia jednotka PUMY-P112/125/140 V(Y)KM3; vnútorné jednotky, Branch box PAC-MK32/52BC, podlahové kúrenie, vodná jednotka)

  8. Tepelné čerpadlo Mitsubishi – záruka

  Na tepelné čerpadlo Mitsubishi Electric môžete získať predĺženú päťročnú záruku, ak splníte podmienky ročného servisu. Vykonávaním preventívnych kontrol a poskytovaním služieb údržby zaisťujú autorizovaní opravári predajcu predĺženú životnosť a efektívnu prevádzku tepelného čerpadla.

  Odborný článok 1919
  Autor: Daibau casopis

  Ako ste využili tieto informácie?


  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Tepelné čerpadlo?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Máme 865 realizátorov v oblasti Tepelné čerpadlo:

  Bezplatná služba
  Hľadáme v lokalite
  Bez provízií
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené