Pre oblasť

  Svietidlo ako umelecké dielo

  Článok si prečítalo viac ako 746+ používateľov
  Videli ste už možno dizajnový luster z konárov? Jednoduchý, originálny doplnok, vyzerá nádherne... Jeho rozsvietenie spôsobí nečakané prekvapenie, vyčarí neopakovateľný, ba priam hororový zážitok. Pokrútené vetvy po rozsvietení vrhajú na steny a strop strašidelné tiene, ktoré vo vás vyvolávajú pocit, akoby ste sa ocitli v začarovanom lese.
  Odborný článok 746
  svietidlo formy prirody
  Máme 1151 realizátorov v oblasti Osvetlenie:

  Formy prírody

  Dizajnéri Pio Diaz a Thyra Hilden vytvorili jedinečné umelecké dielo, ktoré pomenovali  Formy prírody, pomocou ktorého možno z každej miestnosti urobiť rozprávkový les s tajomnou, až mystickou atmosférou. Toto kreatívne duo vytvorilo svietidlo, ktoré pripomína kopu zamotaných koreňov. Dizajnérov známych pod menom HildenDiaz inšpirovali kresby nemeckého biológa a prírodovedca Ernsta Haeckela. Svetlo takéhoto svietidla transformuje priestor a zvyšuje celkové tiene, ktoré sú vrhané na steny. Jas sa môže zvýšiť alebo naopak znížiť, čím vznikne zvláštny charakter interiéru. Umelci povedali: „Svetlo je jadrom umeleckého diela. Osvetlenie mení priestor, v ktorom sa nachádza, dodáva mu charakter, robí ho autentickým, vytvára takmer tajomné tiene na stenách a strope.“  

  Skúste si predstaviť skorý súmrak nad mestom a sebou samým v priestore, kde konáre a kríky vykresľujú tajomné tiene. Chceli by ste niečo také vlastniť aj vy?

  Svietidlo je absolútne unikátny kus, ktorý svedčí o tom, že umenie nepozná hranice, a tak ani dizajn LED osvetlenia. Určite vás môže inšpirovať, aby ste k osvetleniu vo vašej domácnosti pristupovali inak, netradičnejšie a možno niečo podobné aj vyhľadali alebo si objednali u nejakého umelca.

  Ak máte záujem o montáž osvetlenia, môžete nás kontaktovať na Daibau.sk, pošlite dopyt alebo nám položte otázku. Na našich stránkach nájdete ďalšie rady týkajúce sa tejto témy.

  Informácie o cene sú dostupné v cenovej kalkulačke.

  Odborný článok 746
  Autor: Daibau casopis

  Ako ste využili tieto informácie?


  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Osvetlenie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Máme 1151 realizátorov v oblasti Osvetlenie:

  Bezplatná služba
  Hľadáme v lokalite
  Bez provízií
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené