Pre oblasť

  Prístrešok na auto

  Článok si prečítalo viac ako 1264+ používateľov
  Prístrešok na auto ponúka jednoduchú, bezpečnú a rýchlo realizovateľnú ochranu auta pred poveternostnými vplyvmi. Bez ohľadu na to, akú konštrukciu si vyberiete – drevenú, kovovú, betónovú alebo akúkoľvek inú, sú zhotovitelia, ktorí ponúkajú kompletnú realizáciu týchto prác.
  Odborný článok 1264
  pristrešok na auto
  Máme 1224 realizátorov v oblasti Drevené prístrešky, altanky:

  Existujú firmy, ktoré môžete kontaktovať už pri návrhu alebo pri realizácii vášho prístrešku. Ponúknu Vám odbornú pomoc pri výbere vhodných materiálov, príprave detailov a výbere  dodávateľa. Preto je dobré vedieť už vo fáze návrhu, akú funkciu má spĺňať váš prístrešok. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi striech (sedlová strecha, plochá strecha, zelená strecha, plochá strecha so zásypom, pochôdzna...). Podľa týchto želaní si môžete vybrať vhodné materiály a pripraviť detaily pre požadovaný typ strechy. Len tak bude váš prístrešok vyhotovený správne a kvalitne a bude plniť funkciu ochrany vášho „oceľového koňa“ po mnoho rokov.

  Bez ohľadu na konštrukčné riešenie prístrešku vždy je potrebný vhodný podklad („strop/podlaha“), najčastejšie sa však volí plochá strecha. Podklad, resp. nosná doska strechy, môže byť z rôznych materiálov. Najčastejšie sa ako podklad používa drevo: OSB dosky alebo dosky ako debnenie. Podklad je možné vyrobiť aj v kombinácii debnenie a OSB. Minimálna hrúbka pre OSB dosky je 22 mm a pre drevo (dosky, debnenie, podlaha…) min. 25 mm.

  Pri projektovaní a realizácii hydroizolačných prác je potrebné počítať s tým, že strešná fólia sa kladie vždy kolmo na dosky (debnenie, podlaha). Špeciálny dôraz sa kladie na vyrovnávaciu vrstvu medzi strešnou fóliou a podkladom. Na tento účel sa používa polyesterová plsť min. 300 g/m2 (tepelne upravená plsť: napr. S-Felt T300). Takto pripravený podklad sa následne izoluje hydroizolačnými páskami.

  Základná skladba strechy: 1. základová doska (OSB, debnenie, dosky), 2. vyrovnávacia vrstva S-Felt T300 (polyesterová plsť 300 g/m2 tepelne upravená), 3. hydroizolácia strešnými hydroizolačnými páskami

  Aby boli všetky strešné detaily a strecha vysoko kvalitné, na trhu je k dispozícii široký sortiment systémových doplnkov pre ploché strechy. Môžete si vybrať z niekoľkých farieb strešnej fólie a k nej prislúchajúceho mäkčeného plechu, parozábrany, továrensky vyrábané prvky (zvislé a vodorovné spoje, ochranná sieťka, rohy, držiaky zásypov...) a rôzne chemické produkty (lepidlá, čističe a pod.).

  Vertikálne a horizontálne prvky
  Vertikálne a horizontálne prvky
  Odborný článok 1264
  Autor: Daibau casopis

  Ako ste využili tieto informácie?


  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Drevené prístrešky, altanky?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Máme 1224 realizátorov v oblasti Drevené prístrešky, altanky:

  Bezplatná služba
  Hľadáme v lokalite
  Bez provízií
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené