Pre oblasť

  9 krásnych jedální, ktoré dokonale doplnia otvorený priestor 

  Stredobodom každého domova je jedáleň – miesto, kde sa prelínajú chute, smiech a spomienky. V modernom svete, kde sa hranice medzi kuchyňou, jedálňou a obývačkou čoraz viac stierajú, sa výber dokonalej jedálne, ktorá harmonicky zapadá do konceptu otvoreného priestoru, stáva kľúčovým. Pridajte sa k nám a načerpajte inšpirácie pre vašu jedáleň, ktorá bude viac než len miestom na stolovanie – bude srdcom domova, miestom, kde vznikajú nezabudnuteľné chvíle. Zistite, ako môžu tieto jedálne doplniť a obohatiť otvorený priestor, pridať mu charakter a eleganciu a stať sa ústredným bodom vášho domova.
  Odborný článok 91
  9 jedalni otvoreny priestor
  Máme 434 realizátorov v oblasti Interiérový dizajn:

  Moderná, priestranná jedáleň s dreveným jedálenským stolom a olivovými stoličkami

  Moderná priestranná jedáleň otvorený priestor

  V jedálni je drevený jedálenský stôl obklopený olivovými, čalúnenými stoličkami a osvetlený závesnými lampami. Priestor dýcha modernosťou, jednoduchými líniami a minimalistickým prístupom k dizajnu. Drevený jedálenský stôl dáva pocit prirodzeného tepla, zatiaľ čo olivové stoličky dodávajú sviežosť a jemný farebný akcent. Svietidlá nad stolom poskytujú dostatočné osvetlenie a sú estetickým akcentom. Táto moderná jedáleň je ideálnym miestom na vychutnávanie si jedál v štýlovom a rafinovanom otvorenom priestore.

  Moderná a minimalistická jedáleň

  Moderná minimalistická jedáleň otvorený priestor

  Otvorený priestor je v modernom dizajnovom poňatí veľmi vítaný, a preto sa kuchyňa a jedáleň často spájajú s obývacou izbou. Jedálenský kút je tak v modernisticky zariadenom priestore väčšinou len provizórne oddelený – v tomto prípade – kuchynským ostrovčekom. Jedáleň preto tvorí len drevený stôl s kovovými nohami, ktorý prináša do miestnosti prirodzené teplo, a stoličky. Svetlé steny a teplo dreva spolu s jemným kontrastom medzi svetlejšími a mierne tmavšími povrchmi prvkov umocňuje prirodzené osvetlenie, zabudované osvetlenie a zaujímavé visiace svietidlo. Napriek tomu priestor pôsobí sofistikovane, elegantne a sviežo – je vhodný na stolovanie a priateľské stretnutia.

  Štýlovo zariadená jedáleň

  Štýlovo zariadená jedáleň otvorený priestor

  Modernistická kombinácia obývačky a jedálne nie je v koncepte otvoreného priestoru ničím neobvyklým – je funkčným a zároveň krásnym riešením. V tomto prípade sa kladie dôraz na svetlé a tmavšie tóny hnedej, ktorá je všade – na podlahe, stenách, nábytku. Sklenený jedálenský stôl prináša čistý a sofistikovaný vzhľad, zatiaľ čo hnedé stoličky dodávajú teplo a jemný kontrast. Špeciálnym dizajnovým akcentom je priečka zo svetlých trámov, ktorej motív sa opakuje aj na komode. Práve preto pôsobí celý interiér vysoko štylizovane a elegantne, no zároveň príjemne, hrejivo a určite aj esteticky ucelene. Táto jedáleň je dokonalým priestorom na vychutnávanie si jedál a priateľské stretnutia v elegantnom a príjemnom prostredí.

  Moderná jedáleň s okrúhlym skleneným jedálenským stolom

  Jedáleň s okrúhlym stolom otvorený priestor

  Moderná jedáleň s okrúhlym skleneným jedálenským stolom a kreslami. Priestor dýcha modernosťou a eleganciou, a to vďaka kombinácii skla a pohodlných, čalúnených sedadiel. Jedálenský stôl prináša čistý a sofistikovaný vzhľad, kreslá prinášajú do interiéru pohodlie a štýl. Táto moderná jedáleň je ideálnym miestom pre rodinné alebo priateľské stretnutia v štýlovom a sofistikovanom prostredí.

  Modernisticky zariadená jedáleň

  Modernisticky zariadená jedáleň otvorený priestor

  Moderná a svetlá jedáleň, jednoducho, ale elegantne zariadená a dokonale prepojená s obývačkou. Priestor vyžaruje prirodzené teplo vďaka nábytku z dreva a tiež vzdušnosť vďaka dostatku svetla a bielym stenám. Dlhý jedálenský stôl z masívneho dreva je obklopený hnedými stoličkami so zaoblenými líniami. Celý interiér pôsobí príjemne a pohodlne, takže stolovanie a priateľské stretnutia  v takomto prostredí sú skutočným pôžitkom.

  Luxusná jedáleň v modernom pôdoryse

  Luxusná jedáleň v modernom pôdoryse

  Priestor, v ktorom sú obývačka, jedáleň a kuchyňa v jednom, je odrazom moderného a modernistického prístupu k dizajnu, ktorému dominujú svetlé farby, čisté línie a prírodné materiály. Mramorový jedálenský stôl prináša noblesný a elegantný vzhľad, obkolesený je pohodlnými bielymi  stoličkami, ktoré dodávajú priestoru moderný nádych. Jedálenský stôl je vlastne esteticky dokonalo spojený s kuchynským ostrovčekom, nachádza sa v strede interiéru, obklopený bielosťou stien a denným svetlom. Celý koncept je elegantný a sofistikovaný, esteticky ucelený ako príjemné a pohodlné miesto na vychutnávanie si jedál v modernom a sviežom prostredí.

  Jedáleň v japonskom štýle

  Jedáleň v japonskom štýle otvorený pôdorys

  Interiér prepojenej obývačky a jedálne je minimalistický a prirodzený vďaka jednoduchým líniám,  organickým tvarom a materiálom. Jedálenský stôl v japonskom štýle je vyrobený z kvalitného dreva, má jednoduchý a funkčný dizajn. Celý interiér dotvára pokojnú a vyváženú atmosféru japonského dizajnu, kde samotný priestor láka k odpočinku a kochaniu sa pohľadom na príjemné okolie.

  Jednoduchá jedáleň v modernom štýle

  Jednoduchá jedáleň v modernom štýle otvorený pôdorys

  Modernistická kombinácia obývačky, kuchyne a jedálne nie je v koncepte otvoreného priestoru ničím neobvyklým – je funkčným a zároveň krásnym riešením. V tomto prípade je dôraz daný na svetlé tóny hnedej, ktorá je všade – na podlahe, stenách, nábytku. Dizajnovým akcentom sú čierne čelá kuchynských skriniek na jednej stene, čierny barový pult a čierne jedálenské stoličky. Práve preto pôsobí celý interiér štýlovo a elegantne, no zároveň príjemne, teplo a esteticky ucelene, ako pohodlný a moderný priestor na vychutnávanie si jedál a priateľské stretnutia.

  Moderná drevená jedáleň

  Moderná drevená jedáleň otvorený pôdorys

  Jedáleň v modernom štýle s veľkým stolom pre osem osôb. Stôl je vyrobený z kvalitného dreva a má elegantný dizajn rovnako ako tmavofialové stoličky okolo neho, čím poskytuje priestranné a pohodlné prostredie pre väčšie stretnutia. Visiace svietidlá z nepriehľadného plastu podľa najnovšej módy sú ako oblaky a všade naokolo sú biele črepníky s vysokými rastlinami. Celý interiér je esteticky dokonalý a vytvára atraktívny a pohodlný priestor na vychutnávanie si jedál v modernom a štýlovom otvorenom pôdoryse.

  Navrhnúť dokonalú jedáleň môže byť niekedy problém, najmä ak chceme, aby dokonale ladila s otvoreným pôdorysom nášho domova. Preto vás pozývame navštíviť sekciu Inšpirácie na našej webovej stránke, kde nájdete ďalšie nápady, ako prepojiť otvorený pôdorys do celku pomocou jedálne. Nájdete tu praktické nápady, tipy a kreatívne riešenia, ktoré vám pomôžu vytvoriť priestor, ktorý sa vám bude páčiť a v ktorom budete vytvárať nové spomienky.

  Odborný článok 91
  Autor: Daibau casopis

  Ako ste využili tieto informácie?


  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Interiérový dizajn?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Máme 434 realizátorov v oblasti Interiérový dizajn:

  Bezplatná služba
  Hľadáme v lokalite
  Bez provízií
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené