Prihlásenie do profilu
3MONT plus

3MONT plus, Vranov nad Topľou

Dodávka a montáž altánov, terás, prístreškov, záhradných domčekov, vstavaných skríň, plastových okien, dverí a garážových brán na mieru.

Pre oblasť
  odozva spoločnosti

  Vladimír Cvejkuš
  zástupca spoločnosti

  Vranov nad Topľou , kraj
  Tel: 421949 ...

  Veľkosť skupiny: 3
  Projekty: malé a stredné
  Založenie: 2016

  Firma 3MONT plus na tržisku pôsobí už dlhodobo. Bavíme sa výrobov drevených altánok, (V altánku môžete začať svoj ​​nový deň. Záhradné altánky Vám poskytnú príjemné posedenie pri raňajkách, obeda alebo večere s výhľadom do záhrady. Vo Vašom altánku si môžete čítať svojou obľúbenou knižku a alebo len tak odpočívať uprostred prírody) plastových okien, (okná značky Vetrex sa vyznačujú jedinečnosťou designu a vyspelou technológiou profilov a profilových systémov . Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť kombináciu exkluzívneho vzhľadu, kvality a ceny, ktorú inde nenájdete), vstavaných skríň (vstavané skrine sú ideálne riešenie úložného priestoru. Vyberte si každý aspekt dizajnu vstavanej skrine vrátane typov dverí, ktoré dotvoria Váš osobitý štýl. Môžeme vám pomôcť vytvoriť úplne nový a moderný vzhľad), prístrešok na auto (Medzi najobľúbenejšie konštrukcie patrí prístrešok na auto. Poskytujú spoľahlivú ochranu pred zrážkami, zimnými snehovými záťažami, letným prehrievaním a predčasným starnutím laku, ktoré spôsobuje intenzívne UV žiarenie), garážových brán (ponúkame možnosti výberu sekciových garážových brán, aby vyhovovali všetkým potrebám zákazníka. Veľký výber rôznych panelov a doplnkov).

  Hodnotenia
  10/10
  všetky hodnotenia
  Kde a čo robíme

  STRECHY

  DREVENÉ PRÍSTREŠKY, ALTANKY
  KLAMPIAR, KLAMPIARSTVO
  KRYTINY
  PLECHOVÁ STRECHA
  POKRÝVAČSKÉ PRÁCE
  TESÁR, KROVY, VÄZNÍKY

  NÁBYTOK A PRÍSLUŠENSTVO

  KUCHYNE
  KUCHYNSKÁ PRACOVNÁ DOSKA
  NÁBYTOK NA MIERU
  SAUNY
  SPÁLNE
  STOLÁRSTVO
  VSTAVANÉ SKRINE

  VONKAJŠIA ÚPRAVA

  DREVENÉ TERASY
  ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY
  Práce vykonávame tiež v regiónoch: Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Prešovský, kraj. Kontaktujte nás pre viac informácií.

  V blízkosti mesta Vranov nad Topľou , kraj a v jeho okolí vykonávame:

  Vranov nad Topľou , kraj
  Prečo si vybrať 3MONT plus?


  10
  výborná hodnotenie spoločnosti
  6
  rokov tradície a skúseností
  Kde a čo robíme

  Dodávka a montáž altánov, terás, prístreškov, záhradných domčekov, vstavaných skríň, plastových okien, dverí a garážových brán na mieru.:

  Prešovský, kraj,